VeNi1ViDi2ViCi3

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-06-21 15:08:19

Kaliszak
Użytkownik - moderator
Dołączył: 2019-06-05
Liczba postów: 9
WindowsChrome 75.0.3770.100

Happy Hour - wydawanie pieczęci bohatera

Z uwagi, że gram na 2 postacie (KL/RS) liczba zdobywanych pieczęci przerosła moje oczekiwania. Na chwilę obecną posiadam ich przeszło 4k i zastanawiam się czy jest sens oczekiwania na jakieś promocje od Ubisoft  dla wydawanych PH. Kiedyś zasłyszałem, że miał miejsce upust -50% i ktoś wtedy wydał większą ich sumę. Pomyślałem "też bym tak chciał" i stwierdziłem, że poczekam. Czy warto? Często są takie promocje? Na co wy wydaliście PH?


30(12) - Kleryk
30 (6) - RS

Offline

#2 2019-06-23 16:19:37

KIOQ
Administrator
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 70
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Happy Hour - wydawanie pieczęci bohatera

Promocje z Happy Hour raczej nie za często występują - zwykle od święta, PB najlepiej wydawać na ekwipunek, zwiększenie swoich dodatkowych w obwodzie stworzeń, dodatkowych miejsc w bajlift-cie itp.


KL 30 lvl

Offline

#3 2019-06-27 20:53:01

HonorHAidaSorilla
SIERŻANT - moderator
Dołączył: 2019-06-18
Liczba postów: 9
WindowsFirefox 67.0

Odp: Happy Hour - wydawanie pieczęci bohatera

happy hours srednio co dwa miesiące są - tak przynajmniej zauważyłem - co do wydatków - 50 miejsc na ekwipunek ( pojemność sakwy) to jest dobra inwestycja - ja tak zrobiłem na obu postaciach bo mnie wkurzało ciągle szukanie sklepu przy tych 15 na starcie - po za tym to co napisał KIOQ no i oczywiście zostaw sobie coś na zwoje regen [dblpt])

Wiadomość dodana po 12 min 29 s:
Czy sie opłaca ? - jasne,  że sie opłaca mnie to kosztowało jakies 20 - 25 k  PB( znaczy rozszerzenie sakwy na bohach obu) - raz kupiłem w promocji za piewszy zakup ( 15k za 32 pln ),  drugi raz sms  właśnie w happy hours   - natomiast odłamki , arty itp co sa w sklepie - watpliwa opłacalność ( np.  po kiego Ci 30 dniowy certyfikat na zmiane pkt zdolności?) - z rzeczy które kupiłem za PB to : zwoje regen i kiedys w bitwie zabrakło mi many na zapomnianych to dokupilem mikstur za 499 i tyle......   - zastanawiam sie jeszcze nad wydaniem PB na zwiększenie limitu urobku kryształów o 20% (bo 3200 to troche mało sie wydaje)  ale chyba sie nie opłaca.....

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
libre - margonem - diverserpg-mta - liquidradomsko - verticumdevelopment